laupäev, veebruar 17

Uudiseid mutukarindelt.

Mutukarindel muutusteta.
nad on eniselt hullud.
Vaadake kui inimesed ja mõistlikud jänesed vaatavad kõiki neid tähtpäevasid ja kommertspidustusi kerge sarkasmiga. No mutukad võtavad kõike väga südamesse ja tähistavad iga tähtpäeva ja kalendripüha kui oleks selle vahele jätmine karistatav surmanuhtlusega. Nad kipuvad alatihti üle pingutama.
Te oleksite pidanud nägema neid sõbrapäeval! Isegi Krahvinna Baudelairbonboux (teate küll see eriti uhke ja kõrk mutukas) oli endale punaste vilkuvate südamekestega kaunistatud kübara muretsenud. Ja tema oli väga tagasihoidlik võrreldes teistega. Metsas avati valentinipäeva postkast, mida tuli iga tunni aja tagant tühjendda, sest ta täitus nii kiiresti. isegi mulle saadeti paarsada kaarti. Ma ei taha teada, mis siis veel populaarsemad mutukad said. Ja terve metsaalune oli paarikaupa jalutavaid mutukaid täis. Juba mitu nädalat tagasi oli igaüks endale paarilise otsinud ja selle pärast nii mitugi kaklust maha peeti. Aga valentinipäeval üksinda olla, see oleks mutukate jaoks sama kui jaanipäeval mitte tuld teha või jõulude ajal mitte kinke saada.
Ja noh, nüüd algab see seaaasta. Juhtumisi sattusin kuulma kuidas mutukate ühendsegakoor harjutas laulu nimega: "Ah sina vana õnnelik siga!". See oli kole. Ja annab ettekujutuse sellest, mis ees ootab täna õhtul...

Kommentaare ei ole:

 
eXTReMe Tracker